Support Your Freedom to Speak:
Ramtha - Jezus Chrystus Życie Mistrza ( rozdział 1,2) audiobook PL
channel image
Annie Czyta
6 Subscribers
28 views
Published 3 years ago
Rozdział 1 - "Droga Chrystusa - ryzykowanie wszystkiego w imię prawdy"
Rozdział 2 - "Przede wszystkim kochajcie siebie"

Książka Jezus Chrystus Życie Mistrza jest zapisem jednegoo z licznych wykładów wygłoszonych przez Ramthę. W prosty i piękny sposób tłumaczy w niej, kim był Jezus, jakie było prawdziwe znaczenie jego życia i działalności oraz w jaki sposób każdy człowiek może urzeczywistnić w swoim własnym życiu to samo, co osiągnął Jezus.

ANNIE
Rozpoczęłam swoją przygodę z Kosmicznym Ujawnieniem traktując je jak hobby. Niewiele wiedziałam na temat tego, że za tym wszystkim stoi większa prawda, która warta jest wszelkich wysiłków, by ją zgłębić.
Od momentu rozpoczęcia nagrań w Kosmicznym Ujawnieniu, moja progresja duchowa nabrała tempa, a obecnie każdy dzień jest dla mnie objawieniem.
Takim objawieniem są dla mnie księgi Ramthy, który omawia nam swoją ścieżkę w kierunku ekspansji świadomości. Uważam, że informacje zawarte tam nie mogą być zagrzebane w śmietniku pseudo-gurów i innych związanych z naiwną ideą New Age.
Od pewnego już czasu zrozumiałam, że ewolucja człowieka nie polega tylko na doświadczaniu tego, co jest przyjemne. Czasami nasze ścieżki muszą prowadzić w doliny ciemności, byśmy wykazali się wytrwałością i siłą, wychodząc z nich z podniesionym czołem. Przecież granie uwertury na fortepianie nie polega na używaniu tylko białych klawiszy? Tak samo ma się sprawa z naszym progresem duchowym.

Moją szczerą intencją jest przekazanie Wam możliwie najczystszych i rezonujących ze mną przekazów pochodzących od osób, które już przeszły przez drogę, na którą ja obecnie weszłam.

W związku z powyższym postanowiłam rozszerzyć swoją działalność i wzbogacić ją o nowy kanał ‘Annie Czyta’ na którym będę umieszczała treści związane z duchowością, która być może i Wam umożliwi szybszy progres na drodze do rozwoju świadomości.

Serdecznie zapraszam Was na mój nowy kanał i zapewniam Was, że moja współpraca z Kosmicznym Ujawnieniem kwitnie i będzie trwała nadal.
Pozdrawiam Annie
Keywords
chrystusjezusduch

FREE email alerts of the most important BANNED videos in the world

Get FREE email alerts of the most important BANNED videos in the world that are usually blacklisted by YouTube, Facebook, Google, Twitter and Vimeo. Watch documentaries the techno-fascists don't want you to know even exist. Join the free Brighteon email newsletter. Unsubscribe at any time. 100% privacy protected.

Your privacy is protected. Subscription confirmation required.