Support Your Freedom to Speak:
Prominentni przestępcy
579 views
channel image
Delta musique
Published 3 months ago |

Dla większości ludzi wydaje się to niewyobrażalne, że w tak zwanych "najwyższych sferach" odbywają się okrutne rytuały, ludzie są składani w ofierze i zjadani. Twarz Chantal Frei jest w tej rozmowie ukryta, aby nie można było jej rozpoznać na ulicy. Najpierw wymienia nazwiska sławnych piosenkarzy, aktorów, arystokratów i polityków, z którymi zetknęła się podczas rytuałów. Autor dr Marcel Polte uzupełnia swoje wypowiedzi o doświadczenia innych osób, które porzuciły naukę.

Moje źródło :
https://www.youtube.com/watch?v=n1716262pBw

Link do ksiązki ( w jęz. niemieckim )
https://www.amazon.de/ICH-REDE-Ausstieg-satanisch-ritueller/dp/B09MJ1LNZL
Autorka Chantal Frei (pseudonim), która dorastała we francuskojęzycznej części Szwajcarii, miała zaledwie sześć lat, kiedy sataniści postanowili zamienić ją w "Matkę Ciemności". Przeżyła już ogromne tortury. Dlatego sekta uznała ją za wystarczająco silną, bystrą i inteligentną, by szkolić ją w kręgu Iluminatów...

Dziś, jako osoba, która przeżyła satanistyczną przemoc rytualną, nadużycie duchowe i kontrolę umysłu, Chantal Frei jest w stanie sformułować swoje doświadczenia i udostępnić swoją wiedzę i spostrzeżenia innym. Informacje te są dalece niepełne, ponieważ autorka może przekazać tylko to, co sama przeżyła i zrozumiała. Mając to na uwadze, podkreśla: "Coraz bardziej zdawałam sobie sprawę, że w mojej książce mogę tylko trochę zarysować powierzchnię tego zagadnienia!". Mimo to jej relacja jest wyjątkowa i ważna. Chantal Frei jest bowiem pierwszą osobą ze świata niemieckojęzycznego, która przeniknęła tak głęboko do wewnętrznego kręgu Iluminatów, przeżyła to i ma odwagę o tym opowiedzieć. Podczas okrutnych rytuałów spotykała się z głowami państw, arystokratami i celebrytami. W tym celu zabrano ją do miejsc znanych publicznie - takich jak Biały Dom i wnętrze słynnej hiszpańskiej bazyliki - ale także do tajnych obiektów wojskowych i odległego zamku w Belgii. Te miejsca i ludzie, z których część została wymieniona przez innych ocalałych, ilustrują przerażający zasięg mrocznego zjawiska, znanego w literaturze jako przemoc rytualna.

Chantal Frei chce przyczynić się do rzucenia światła na tę ciemność.

Keywords
okultyzmsataniscicelebryci

FREE email alerts of the most important BANNED videos in the world

Get FREE email alerts of the most important BANNED videos in the world that are usually blacklisted by YouTube, Facebook, Google, Twitter and Vimeo. Watch documentaries the techno-fascists don't want you to know even exist. Join the free Brighteon email newsletter. Unsubscribe at any time. 100% privacy protected.

Your privacy is protected. Subscription confirmation required.

The views and opinions expressed in this video do not necessarily represent the views of Brighteon or its affiliates.