Support Your Freedom to Speak:
Syn hollywoodzkiego reżysera jest gwiazdą al-Kaidy.
69 views
channel image
PrisonPlanet.pl
Published 2 years ago |
Jak podała gazeta Daily Mail syn Hollywoodzkiego reżysera “Lucas Kinney, 26, stał się marionetkowym przywódcą dżihadystów pojawiając się w internetowych filmach propagandowych mających na celu zachęcenie rekrutów do zaciągania się na wojnę.” Brytyjczyk działa dla Frontu al-Nusra będącego odłamem al-Kaidy. Jak czytamy dalej w artykule “Pierwszy biały brytyjski nawrócony pojawił się w Syrii. Jako uczeń przyjmował komunię świętą w kościele rzymskokatolickim i uczęszczał do podstawowych i średnich szkół katolickich. Jako nastolatek, nawet mówił, że będzie księdzem. Jego ojciec Patrick, 59, ściśle współpracował ze Stevenem Spielbergiem przy filmach w tym "Indiana Jones i ostatnia krucjata" i był asystentem reżysera przy długiej serii hitów.” Jak zauważa w poniżej umieszczonym materiale Alex Jones jest to oczywiście kolejna tragikomedia z udziałem CIA, które manipuluje i kontroluje al-Kaidę. Wcześniej mieliśmy przypadek Adama Gadahna alias Adam Pearlman, amerykańskiego obywatela żydowskiego pochodzenia, który był wnukiem szefa żydowskiej organizacji Anti-Defamation League. Stał się on gwiazdą al-Kaidy i numerem 2 w całej organizacji.

Podobnie Anwar Al Awlaki, który jak się mówi miał w al-Kaidzie większą władzę niż bin Laden był trenowany w USA odwiedzając często Pentagon, nawet będąc na liście najbardziej poszukiwanych terrorystów. Obecny przykład Lucasa Kinneya jest elementem trwającej od czasów wojny w Afganistanie operacji kontrolowania grup terrorystycznych przez agentów wpływu i produkowane przez Pentagon filmy dla destabilizowania wybranych obszarów świata. Chyba, że ktoś jest tak naiwny, że wierzy, iż żydzi są mile widziani w al-Kaidzie i na domiar tego są promowani przez fundamentalistycznych arabów na najwyższe stanowiska.

Więcej informacji: http://www.prisonplanet.pl/polityka/syn_hollywoodzkiego,p2134692219
Keywords
hollywoodsyriawojnaal-kaidasynrezysera

FREE email alerts of the most important BANNED videos in the world

Get FREE email alerts of the most important BANNED videos in the world that are usually blacklisted by YouTube, Facebook, Google, Twitter and Vimeo. Watch documentaries the techno-fascists don't want you to know even exist. Join the free Brighteon email newsletter. Unsubscribe at any time. 100% privacy protected.

Your privacy is protected. Subscription confirmation required.

The views and opinions expressed in this video do not necessarily represent the views of Brighteon or its affiliates.