Support Your Freedom to Speak:
Masinė žiniasklaida - juodoji magija? 2019 08 16
channel image
QdraLT
586 Subscribers
1638 views
Published 4 years ago
Pasibaigus antrajam pasauliniam karui CŽV sukūrė metodiką, kaip valdyti visuomenę. Tam buvo pasitelkta masinė žiniasklaida. Kad cenzūruoti teikiamą informaciją, buvo sugalvota Konspiralogija. Viskas, kas įeina į Konspiralogijos akiplotį – tampa automatiškai išcenzūruojama iš svarstymų darbotvarkės. Taip veikia ir savicenzūra – sąmonė blokuoja informaciją, apie kurią suformuota bloga nuomonė.
Informacijos perdavimo kontrolėje labai aktyviai dalyvauja socialiniai tinklai. Google – CŽV projektas, kurio pagrindinis tikslas yra kontroliuoti ir informacijos perdavimą, ir jos gavėjus. Feisbukas sukurtas tokiais pačiais tikslais.
Pasaulinė masinė žiniasklaida sklinda iš vieno šaltinio – šešių pagrindinių korporacijų, kurios kontroliuoja 90 nuošimčių JAV žiniasklaidos.
"Juodoji magija – įvairių, tradiciškai antgamtiškomis laikomų, jėgų panaudojimas, siekiant atlikti kažką blogo kitiems, magija, skirta savanaudiškiems tikslams. Juodoji magija priešpastatoma baltajai magijai – tai plačiosios visuomenės pasmerkiama magija. Juodosios magijos apibrėžimas ir supratimas labai priklauso nuo konteksto" – apibrėžimas iš Wikipedijos.
Žiniasklaidos panaudojimas masiniam žmonių programavimui pagal metodikas, manipuliacijas ir tikslus, kam tai daroma – atitinka juodosios magijos bendrąjį apibrėžimą. Vienintelis kolkas žinomas būdas išvengti neigiamo žiniasklaidos poveikio – kiek įmanoma atsisakyti tiek masinės žiniasklaidos priemonių, tiek socialinių tinklų.
Keywords
newspoliticsblackmagicconspiracymediamassfaketheorymasine ziniasklaidajuodojimagija

FREE email alerts of the most important BANNED videos in the world

Get FREE email alerts of the most important BANNED videos in the world that are usually blacklisted by YouTube, Facebook, Google, Twitter and Vimeo. Watch documentaries the techno-fascists don't want you to know even exist. Join the free Brighteon email newsletter. Unsubscribe at any time. 100% privacy protected.

Your privacy is protected. Subscription confirmation required.