Support Your Freedom to Speak:
Wall Street i Rewolucja Bolszewicka. Wywiad z A.C. Suttonem.
352 views
channel image
PrisonPlanet.pl
Published 2 years ago |
W historii powszechnej uczonej w szkołach podstawowych a nawet na studiach istnieją białe plamy, których nikt nie chce dotykać. Jedną z największych jest proces przeprowadzenia rewolucji bolszewickiej w Rosji. Według oficjalnej historii głównego nurtu Trocki i później Lenin udali się do szarganej protestami Rosji by wraz kilkoma tysiącami rewolucjonistów, oddanych sprawie, przeprowadzić rewolucję. Dalej możemy się dowiedzieć, iż rewolucję tą przeprowadzili ustanawiając pierwszy socjalistyczny kraj na świecie. Kręgosłup tej historii jest prawdziwy i nie ma sensu z nim polemizować. Natomiast proste pytania, np skąd rewolucjoniści mieli środki na przeprowadzenie rewolucji, dlaczego blok anglo-amerykański i Niemcy współpracowali przy przerzucaniu rewolucjonistów do Rosji, co robiły wojska amerykańskie w Syberii, dlaczego kapitał zachodni odbudował sowiecką Rosję, pozostają do dziś bez odpowiedzi.

Przynajmniej na część tych pytań możemy odpowiedzieć sobie po obejrzeniu poniżej zamieszczonego, krótkiego wywiadu z Anthonym C. Suttonem, brytyjskim ekonomistą, historykiem i pisarzem, który pracując dla Instytutu Hoowera/Uniwersytet Stanforda badał temat m.in. rewolucji i porewolucyjnej Rosji.

Więcej informacji: http://www.prisonplanet.pl/multimedia/film_wall_street_i,p1935671360
Keywords
wall streetsuttonrewolucjaantonybolszewicka

FREE email alerts of the most important BANNED videos in the world

Get FREE email alerts of the most important BANNED videos in the world that are usually blacklisted by YouTube, Facebook, Google, Twitter and Vimeo. Watch documentaries the techno-fascists don't want you to know even exist. Join the free Brighteon email newsletter. Unsubscribe at any time. 100% privacy protected.

Your privacy is protected. Subscription confirmation required.

The views and opinions expressed in this video do not necessarily represent the views of Brighteon or its affiliates.